Previous slide
Next slide

JESTEŚ TUTAJ - Informacja dotycząca obsługi zbiorników bezodpływowych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów Sp. z o.

Informacja dotycząca obsługi zbiorników bezodpływowych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów Sp. z o.

ZWiK Trzebiatów Sp. z o.o. informuje mieszkańców Gminy Trzebiatów, że obsługa zbiorników bezodpływowych przez nasz zakład realizowana jest według kolejności wpływających zgłoszeń. Przy zamawianiu usługi nie określamy dokładnego terminu przyjazdu wozu asenizacyjnego, gdyż posiadając jeden wóz nie jesteśmy w stanie określić terminu przyjazdu z dokładnością co do dnia i godziny. Zakład nasz posiada jeden wóz asenizacyjny i służy on nie tylko dla potrzeb obsługi zbiorników bezodpływowych, ale również wspomaga nas przy niektórych awariach na sieciach kanalizacyjnych i w oczyszczalni ścieków. Ponadto pojazd musi okresowo podlegać przeglądom technicznym i jak każda maszyna ma prawo również ulec drobnym awariom takim jak np. “złapanie gumy”. Z tych właśnie powodów nie podajemy dokładnego dnia i godziny przyjazdu, gdyż mogłoby wyjść tak, że przyjmujący zgłoszenie umówiłby się z Państwem na konkretną datę i godzinę, a w tym czasie nastąpiłaby awaria wozu lub awaria na sieci kanalizacyjnej, której nie byliśmy w stanie przewidzieć, w związku z czym czekaliby Państwo i na pewno “rzucali pod naszym adresem życzenia wszystkiego najgorszego”, w związku z tym, że obiecany był przyjazd wozu asenizacyjnego nie nastąpił.
Zdajemy sobie sprawę, że czas oczekiwania na przyjazd wozu asenizacyjnego, szczególnie w sezonie letnim oraz w okresach przedświątecznych, okresowo wynosi nawet do 4-5 dni, jednak wówczas, kiedy takie nasilenie następuje wóz asenizacyjny, w celu rozładowania kolejki, pracuje na dwie zmiany. W sąsiadujących z nami gminach czas oczekiwania na wywóz szamba w sezonie letnim wynosi czasami około 2 tygodni, a poza sezonem do tygodnia. Zapewniamy, że naszym celem jest jak najsprawniejsze realizowanie usług i jednocześnie prosimy, aby zapotrzebowanie na przyjazd wozu asenizacyjnego zgłaszać z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jednocześnie informujemy, że oprócz naszej firmy koncesję na usługi asenizacyjne na terenie Gminy Trzebiatów posiada również firma Eko-Serwis, do której w przypadku, kiedy czas oczekiwania na przyjazd naszego wozu jest dla Państwa zbyt długi, można również zgłaszać zapotrzebowania na tego typu usługi.
Z poważaniem
Prezes Zarządu
Grzegorz JELONEK

Archiwa
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930