Previous slide
Next slide

JESTEŚ TUTAJ - Zakończono wymianę sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Pocztowej w Mrzeżynie

Zakończono wymianę sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Pocztowej w Mrzeżynie

W dniu 26.04.2019r. dokonano odbioru końcowego prac związanych z kompleksową wymianą sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej oraz budową kanalizacji deszczowej w ul. Pocztowej w Mrzeżynie. Przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania dzięki współpracy trzech podmiotów tj. ZWiK Trzebiatów, firmy MTM Consulting oraz Gminy Trzebiatów, których przedstawiciele weszli w skład komisji odbiorowej.

W ramach prowadzonych prac wymieniono wszystkie stare sieci wodociągowe i kanalizacji sanitarnej znajdujące się w ul. Pocztowej na nowe oraz wybudowano prawie 400 mb kanalizacji deszczowej w ul. Pocztowej, ul. Nadmorskiej i Al. Tysiąclecia i połączono ją z kanalizacją deszczową w ul. Kopernika. W ramach prowadzonych prac wykonano również kapitalną przebudowę jezdni i chodników w ul. Pocztowej, polegającą na zastąpieniu starej dziurawej asfaltowej nawierzchni, nową, funkcjonalną, wykonana z polbruku. Wykonawcą prace była firma ZUBWiT Cezary Mętel i Dariusz Mętel z Reska.

Dzięki zrealizowanej inwestycji stworzono możliwość do dalszego rozwoju Mrzeżyna, a sama miejscowość i mieszkańcy zyskali nową, bardzo ładną ulicę w centrum Mrzeżyna.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów Sp. z o.o.  , składa mieszkańcom ul. Pocztowej w Mrzeżyno szczere i gorące podziękowania za współpracę przy realizacji tej inwestycji, wykazane zrozumienie oraz cierpliwość jaką wykazali podczas prowadzenia tej trudnej inwestycji. Dziękujemy!

 

Archiwa
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930